Ще не зареєстувалися на ЗНО-2018?

Сьогодні розпочалася реєстрація охочих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018. Якщо Ви ще не визначилися з переліком предметів, матимете часу до 6 лютого.

 

Що потрібно, аби зареєструватися? Зайти на сайт Українського центру оцінювання якості освіти та за допомогою сервісу “Зареєструватися” сформувати і роздрукувати реєстраційну картку. Якщо у Вас виникли питання щодо процедури реєстрації, впоратися допоможе сервіс “Учасникам/Процедура реєстрації“.

 

 

Якщо процедура реєстрація пройшла успішно, з регіонального центру Вам надішлють сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

 

 

Цьогоріч, до числа тих учасників, які складатимуть ДПА у формі ЗНО зараховуємо випускників закладів загальної середньої освіти 2018 року, учнів (слухачів) закладів професійної освіти та студентів закладів вищої освіти.

 

 

 

 

 

А безпосереднє тестування розпочнеться з математики, яке відбудеться 22 травня. Успіхів!

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.