Потерпілий на Бучаччині і травмовані бучачани на Львівщині

Не минув без пригод День молоді на Бучаччині.

 

За попередньою інформацією, прямуючи дорогою Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ, водій автомобіля “MERCEDES-BENZ” в’їхав у парапетну огорожу. Ймовірно, що від великої швидкості, після зіткнення транспортний засіб викинуло у кювет. Госпіталізація водія була обов’язковою, адже у чоловіка діагностували багато травм та відкритих переломів. Чи був кермувальник у стані алкогольного сп’яніння – перевіряли медики, повідомляє відділ комунікації поліції в Тернопільській області.

 

 

В іншій аварії на Львівщині 25 червня постраждали бучачани.

 

За інформацією відділу комунікації поліції Львівської області, водій автомобіля “VOLKSWAGEN” не впорався з кермуванням і з’їхав у кювет, де транспортний засіб перевернувся.

 

Фото із сайту https://galas.te.ua/

Фото із сайту https://galas.te.ua/

 

На момент аварії, в автомобілі, окрім кермувальника, перебувала його дружина та двоє дітей. Усі потерпілі госпіталізовані: 9-річний хлопчик із травмою ноги, 17-річна дівчина із забоєм грудної клітки, 40-річна жінка із закритою черепно-мозковою травмою, струсом мозку та рваною раною потилиці, а також 47-річний водій із тупою травмою грудної клітки і забоєм хребта. Остаточні обставини аварії з’ясовуються.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.