До Португалії на Євробачення поїде MELOVIN

За свою участь у міжнародному пісенному конкурсі український співак Костя Бочаров йшов довгих два роки. Минулого року MELOVIN навіть переміг у глядацькому голосуванні, але за загальною кількістю балів змагатися за першість поїхав гурт “O.Torvald”.

 

Фото з офіційної сторінки виконавця в Instagram

Увесь рік переможець шостого сезону вокального проекту на телеканалі “СТБ” “X-Factor 6” наполегливо працював і ця робота дала свої плоди. 20-річний артист, аналізуючи минулорічну невдачу сказав, що тоді йому не вистачило віри в себе. Мовляв, він зациклювався над тим, хто і як на нього подивиться.

 

Дивлячись на молодого виконавця, мимоволі виникає думка, що в нього не все гаразд із зором, адже в одному оці можна побачити яскраву лінзу біло-блакитного кольору. Але, не хвилюйтеся, все добре. Це лише найкращий спосіб виділятися з натовпу. До того ж, як говорить співак, праве око справжнє, а ліве – символізує мистецтво.

 

На пісенне змагання, яке відбудеться 8, 10 та 12 травня, MELOVIN поїде з піснею “Under The Ladder”, текст до якої написав Mike Ryals, а над музикою працював сам виконавець. Сподіваємося, що минулорічна поразка стане його шляхом до успіху, про що частково й розуміємо з пісні.

 

 

Леся Б.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.