Сьогодні – всесвітній день шоколаду

11 липня у цілому світі відзначають день найпопулярніших солодощів. Направду, шоколад – один із тих ласощів, які дуже люблять діти, без нього не уявляють свого життя декотрі дорослі.

 

 

 

 

А почалося все ще з цивілізацій ольмеків, ацтеків та інків, які додавали какао-боби у воду. Спершу такий напій пили бідняки, які збирали зерна кави з землі. Це побачили багачі і перейняли традицію споживання гіркуватого напою. Був час, коли какао-боби використовували, як гроші. Потім до суміші води та зерен почали додавати спеції. Такий цікавий на смак та підбадьорливий напій із плином століть тільки набував популярності. Багатовікова історія існування шоколаду ставала центральною темою багатьох трактатів та досліджень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, шоколад містить фенілетиламін (амінокислоту), яка здатна лікувати похмілля та є чудовим афродізіаком, шматочок цих ласощів дає стільки енергії, скільки потрібно, щоб пройти 45 метрів, а перша шоколадна плитка була виставлена на продаж у середині XIX століття. І ще, шоколад покращує роботу серцево-судинної системи та очищує судини, а чорний шоколад знижує тиск, він здатний навіть чистити зуби від нальоту. До того ж, 25 грамів шоколаду тричі на тиждень покращують роботу мозку та самопочуття.

 

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.