Увесь світ святкує день кухаря та кулінара

          Без цих людей не обходиться жодне свято: ні весілля, ні День народження. Кожного дня вони по кілька годин стоять коло плити, щоб готувати, годувати та дивувати. Кухарі та кулінари 20 жовтня відзначають своє професійне свято. 

 

Ця професія розвивалася разом із людством. Кожна часова епоха по-осбливому ставилась до кухарів. Наприклад, у Франції XIII столітті при дворі було чотири найважливіші фігури, серед яких був і шеф-кухар.

 

          Загалом, у світі це свято відносно молоде, бо цьогоріч його відзначають тринадцятий раз. Ініціатива виокремлення особливого дня для кухарів та кулінарів виникла з ініціативи Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств.

 

Станом на 2004 рік до цього об’єднання входило близько восьми мільйонів представників цієї професії.

 

Кулінарія – справа нелегка. Це на перший погляд все просто – візьми продукти, книгу з рецептами та роби все, як написано. Насправді, оригінальний та незабутній смак, вигляд та аромат, який просто зводить з розуму – це багаторічна та наполеглива праця кухаря.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.