Чим закінчиться суд проти топ-продюсера Олександра Ягольника?

До суду українського продюсера та журналістів видання “Depo.ua”  викликав генеральний директор Палацу “Україна” Роман Недзельський.

 

Все розпочалося з того, що у жовтні 2016 року на вищезгаданому сайті було опубліковане інтерв’ю музичного критика і продюсера Олександра Ягольника. Відповідаючи на питання журналіста, він сказав, що головній концертній залі України необхідна така стратегія розвитку, яка б дозволила українським виконавцям розвивати музичну культуру країни. Окрім цього,критик натякнув на ймовірно проросійські погляди генерального директора Палацу “Україна” через гастролі на сцені Палацу російських зірок, пише Обозреватель. UA.

 

Слова Олександра Ягольника, який навіть не чекав на таку реакцію, розізлили Романа Недзельського і він, уникаючи будь-яких з’ясовувань стосунків у соціальних мережах, подав на продюсера до суду, про що той дізнався від журналістів. За переконаннями позивача, через інтерв’ю постраждали його честь, гідність і ділова репутація. До речі, моральний збиток генеральний директор оцінив майже в 188 тисяч гривень, не враховуючи публічного спростування та видалення цих слів з інтерв’ю.

 

За словами юриста Олександра Ягольника Олени Динник, жодних доказів, висновків експертів, які б підтверджували приниження гідності гендиректора через поширену інформацію, представлено не було. До того, адвокати знайшли докази того, що Недзельський є корупціонером. Фінальне засідання суду відбудеться 14 грудня.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.