Бійці з Бучача побували на змаганнях у Хоросткові

На Тернопільщині відбувся перший обласний турнір з богатирського багатоборства серед учасників антитерористичної операції, присвячений пам’яті загиблого воїна Миколи Руснака.

 

 

 

 

20 травня у Хоросткові зібралися участини АТО з цілої області. Хтось лише повернувся з передової, а хтось – після операції. Тут хлопці змагалися у шести вправах кожна з яких викликала дуже багато емоцій як від учасників, так і від вболівальників.

 

 

 

За першість боролися й бійці з Бучацького району. Учасник змагань Андрій Зеленюк, зазначив, що це велике щастя брати участь у подібному заході. “Я радий з того, що мені поталанило виступати в команді учасників бойових дій міста Бучач. Організаторам – величезне спасибі, адже ми всі мали нагоду провести свій час цікавіше, ніж завше. Тут кожен міг посидіти в приємній компанії, скуштувати польової кухні, повболівати за команди, послухати українських пісень”. За словами Андрія, такі події варто проводити і в інших областях, щоб згуртувати однодумців та об’єднати країну в цілому.

 

 

P. S. Фото з місця події журналістам передав І. Самборський, за що йому щиро дякуємо.

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.