Двохрічний ювілей танцювальної студії “Non stop”

Другу річницю існування відсвяткувала танцювальна студія “Non stop”. Для святкування творчого ювілею, 4 червня у міському сквері зібралися учасники, гості та глядачі. Нагадаємо, що за такий короткий час учасники студії показали себе у багатьох містах нашої країни, як-от, Вінниця, Івано-Франківськ, Київ, Львів,Тернопіль, Чернівці, Херсон та ін.

 

 

 

На таке велике танцювальне свято приїхали гості з Чорткова та Тернополя. А ще, у цей день народився керівник студії “Non stop” Андрій Вишневський. І привітати його вийшла танцівниця джей бі балету Тетяни Денисової у Німеччині та суперфіналістка 8 сезону шоу “Танцюють всі”  Христина Заяць.

 

 

Танцювальну майстерність демонстрували учасники колективу різних концертних груп із м. Бучач та с. Трибухівці. Глядачів зібралося справді багато, а дітлахи, щоб ближче подивитися на дійство, виходили мало не на сцену. Позитивна та світла енергетика не залишила нікого байдужим, а запальна музика та відточені рухи танцюристів, інколи викликали мурашки по тілу.

 

 

 

 

 

 

P. S. Дякуємо всім учасникам танцювальної студії “Non stop”. Ще більше перемог вам, натхнення та сонячного настрою.

 

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.