Підсудному, який у Пороховій збив 19-річного хлопця, продовжили термін тримання під вартою

Три дні судових засідань були дуже напруженими, виснажливими та недоречними. Адже адвокати підсудного затягували справу настільки, що навіть вдалися до відводу слідчого судді Бучацького суду…

 

А почалося все ще вночі 9 жовтня, коли С. Франів мешканець с. Стінка, дорогою додому збив мешканця с. Порохова. 19-річний юнак був єдиною дитиною в сім’ї. І все би нічого, але з місця ДТП винуватець втік і до поліції з’явився аж через півтори доби. На жаль, судово-медична експертиза не змогла встановити кількість алкоголю у крові водія-втікача, але і так зрозуміло, що якби він був тверезий, то не втікав би.

 

 

 

 

 

 

На час досудового розслідування йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою упродовж 60 діб без права внесення застави. Надії винуватець не втрачав і його тодішній захисник звернувся до апеляційного суду в Тернополі, але ухвала залишилась незмінною. Відповідно до неї, 9 листопада завершується термін тримання під вартою.

 

 

 

 

 

 

У середу 6 листопада відбулося перше засідання щодо клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою через нововиявлені обставини. За словами свідків аварії, мешканців с. Порохова, до них близько 22 години у понеділок (4 грудня) зателефонував невідомий номер, голос у слухавці назвався Франівим Сергієм. У подальшій розмові він погрожував хлопцям та їхнім друзям фізичною розправою за те, що даватимуть проти нього покази.

 

 

Клопотання прокурора про подальше тримання під вартою ще на 60 діб викликало в захисту нову лінію оборони. Вони, у свою чергу, просять для підсудного цілодобовий домашній арешт з електронним засобом контролю. Родичі загиблого і небайдужі люди, які приїхали підтримати обвинувачення, бачачи несправедливість, не могли стримати обурення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адвокати ж підсудного будь-якими способами намагалися реально затягнути судовий процес: то їм перерву на дві години подавай, то не всі документи справи вони оримали, а то й суддя не підходить, бо відхиляє їхні клопотання. У результаті, вони оголосили йому відвід.

 

На засіданні щодо відводу, суддя Федорончук у клопотанні відмовив і слідчий суддя Содомора надалі розглядав клопотання про подальше тримання під вартою підсудного. Під час продовженого засідання адвокати неодноразово наголошували, що їхній підсудний не був у стані алкогольного сп’яніння, коли сталася ДТП, мовляв, це підтверджує результат аналізу крові. Захисники відкидали той факт, що Франів до поліції прийшов півтори доби після скоєння аварії. Навіть під час дебатів адвокати у промовах дозволяли собі сумніватися в компетентності прокурора, а клопотання про продовження тримання під вартою називали необґрунтованим та безпідставним.

 

 

Зачитування ухвали відбувалося в напруженій атмосфері, адже вільні слухачі, які приїхали підтримати родину загиблого, провели у суді весь сьогоднішній день та два попередніх. Слідчий суддя оголосив про те, що, зважаючи на важкість вчиненого злочину та інші обставини, підсудному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на 60 діб. А це до 18 години 5 лютого 2018 року.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.