Більше 27 тисяч гривень вдалося зібрати на благодійному фестивалі у Бучачі

Благодійний фестиваль, який відбувся 5 червня у міському сквері, показав, що є ще співчутливі та милосердні люди, які спільними зусиллями досягають конкретно поставленої мети.  “З Добром до Дітей” – це один із випадків допомоги та підтримки діток з особливими потребами.  

 

 

 

За словами Галини Окіпної, однієї з організаторів цього заходу, у Бучацькому районі є багато дітей з особливими потребами, але, зважаючи на негайність медичної допомоги, обрали двох: Софійку Сівірську із Золотого Потоку та Алінку Мерв’як із  Трибухівців. Дівчатка потребують дорогих лікарських засобів, тому гроші їм дуже потрібні.  “Спочатку ми зіштовхнулись із невдачами, але зараз спільними зусиллями з вірою та допомогою інших, нам відкриваються двері. Люди говорять: ”Ми готові допомогати, коли бачимо результати нашої допомоги”. Завдяки цьому наша мета започаткування благодійності починає зростати”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спільною молитвою о. Йосафат з монастиря о. Василіян розпочав благодійне свято. Щоб ще більше привернути увагу людей до потреб хворих дітей та пояснити декотрі аспекти із їхнього щоденного важкого життя, до присутніх звернулася районний педіатр Любов Луців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед початком концертної програми ведучі розповіли про всі розважальні локації. Тут діяла і екстрим зона, де всі охочі по канатах могли перебратися на інший берег річки Стрипи, і фотозона, де можна було зробити цікаву світлину на згадку, і велопрокат, і батут, і солодощі можна було скуштувати, і зробити цікаві речі своїми руками, і в естафетах цікавих позмагатися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найбільше пожвавлення серед глядачів викликав аукціон, де, окрім багатьох унікальних речей із зображенням ратуші, за 2 850 гривень було продано картину місцевого художника Тараса Паляниці.

 

 

 

 

Попри цікаві конкурси та змагання, концертна програма теж завоювала своїх глядачів. На сцені виступали музичні колективи та виконавці Бучацької музичної школи, танцювальний колектив “Посмішка”, діти читали вірші, казку-парадокс “Плутанина” показували актори Зразкового театру юного глядача Бучацького районного Будинку культури, вокально-танцювальними номерами дивувала студія “Перлина”.

 

 

 

І коли закінчилися всі смаколики, а потомлені артисти зійшли зі сцени, прийшов час підбивати підсумки. Порахувавши всі зібрані кошти, комісія оголосила, що вдалося зібрати більше 25 тисяч гривень. І навіть після завершення фестивалю, люди, яким не вдалося побувати на святі, ще приносили гроші для дівчат. Ось так, спільними зусиллями і вдалося назбирати більше 27 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Половину від усіх зібраних коштів організатори фестивалю урочисто вручили матері Сівірської Софійки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякумо всім, хто працею та коштами долучився до організації та проведення такого чудового заходу. За частину світлин із фотозони дякуємо Данусі Мельник. А діткам, для яких збирали кошти, бажаємо швидше видужувати.

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.