Вже через кілька днів людям буде важко дістатися до Нових Петликівців та Пушкарів

Після Дня незалежності, мешканці сіл Нові Петликівці та Пушкарі, віддаль від яких до Бучача складає понад 20 кілометрів, будуть змушені самотужки добиратися до міста. Звична маршрутка більше не їздитиме з районного центру.

 

 

Як селянам потрапити до поліклініки чи придбати ліки – залишається загадкою. Не всі новопетликівці мають автомобілі, щоб добиратися до міста. Та й навіть ті, що мають власне авто нарікають на стан дороги як у самому селі, так і до села. До речі, від Нових Петликівців до автошляху “Бучач -Тернопіль”, де курсують автобуси, потрібно подолати 4 км колись асфальтованої дороги. Тепер ж, вона більше схожа на полігон, бо трапляються такі вибоїни, які неможливо об’їхати.

 

Фото місцевої школи, де навчаться діти і з Нових Петликівців, і з Пушкарів

 

 

До слова, маршрут “Бучач – Пушкарі” був дуже зручним для дітей, які добиралися із Пушкарів до сусіднього села на навчання. І відділ освіти мав компенсувати перевізнику кошти на ці перевезення, але… знову щось не склалося і водій маршрутки відмовився від цього маршруту. За словами В. Простого, члена конкурсного комітету визначення переможця на перевезення пасажирів на приміських маршрутках: “На даний момент перевізники відмовилися від маршрутів на Доброполе та Матеушівку. Люди доїжджають до міста рейсовими автобусами. Але ж залишаються ті категорії населення (пенсіонери, інваліди, мами з дітками), яким важко йти до головної дороги та чекати.”

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.