“Якщо влада порушує права людей, то повстання – їхнє священне право та обов’язок”, – НАРОД УКРАЇНИ

         7 листопада в Києві під стінами Верховної Ради відбувся багатотисячний мітинг. І це таки дало результат, бо реакція на вимоги людей не забарилася – у вівторок у першому читання проголосували “За” Закон “Про зміну виборчих правил”, який послабить вплив олігархів на хід виборів.

 

Серед виступаючих були М. Саакашвілі, С. Лещенко, В. Чумак, Ю. Дерев’янко, Є. Соболєв, Л. Богуцька, священики, військові. В основному, всі тези виступів зводилися до одного: “Працюємо над втяленням багатовікової мрії українців про розбудову незалежної і сильної України”.

 

 

Серед площі на стендах були продемонстровані офіційні дані про збагачення Порошенка, Ахметова та їх оточення під час війни. Останнім кричущии фактом мегакорупції з боку Порошенка є те, що завдяки роботі воєнного заводу, “Ленкузні”, він продав українській армії, бронетранспортери, які фактично вартують 4, 7 млн. грн. (торгова націнка – близько 40%) за ціною 14,9 млн. грн. Тобто, крім націнки завод президента заробив на війні у 3 рази більше фактичної вартості машин.

 

Теперішній протест від попередніх відрізняється вищим культурним та інтелектуальним рівнями. Багато лекцій, які читають у т. ч. іноземні іноземні дипломати, містять у собі аналіз розвитку інших держав, які вже подолали корупцію. Основою будь-яких змін є “Не переворот у країні, а переворот свідомості людей”, щоб гречка і 200 чи 500 гривень не мали впливу на результати майбутніх виборів.

 

У квітні 2016 року жителі Ісландії зібрались біля будівлі Парламенту для того, щоб змісити прем’єр-міністра, звинуваченого в “офшорному” скандалі піти у відставку. Під вплиаом протестів громадянського суспільства прем’єр-міністр був змушений піти у відставку. До того ж, у 2012 році в Ісландії перед будівлею Парламенту був розміщений розломаний навпіл камінь. Він є символом громадської непокори та став лієвим механізмом впливу громадян на владу, яка порушує їхні права.

 

Народний депутат В. Чумак зазначив, що ті люди, які сидять вдома і чекають покращення життя від олігархічної влади, будуть чекати цілу вічність і не дочекаються. За статистичними даними, у період Революції Гідності на Майдані пройшли до 10% населення України і якщо б зараз вдалося активізувати хоча би 5-7% активного населення нашої держави, то вдалося б надломати хребет олігархічного устрою країни.

 

 

До речі, у порівнянні з протестами 17 жовтня, кількість поліцейських біля Верховної Ради зменшилася.

 

Депутат Бучацької районної ради

Петро Чорнота

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.