“Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця…”

9 березня у читальному залі Центральної районної бібліотеки відбувся конкурс талантів, приурочений до 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Діти читали вірші, співали пісні, за що потім отримали корисні та смачні призенти від організаторів. Загалом, конкурс зібрав близько 30 учасників зі шкіл м. Бучач. Слухачі радісно зустрічали усіх, а особливими олесками обдарували наймолодших – вихованців дитячого садочка “Теремок”.

 

 

 

 

 

Для усіх читачів книгозбірні працівники бібліотеки підготували виставку книг Т. Шевченка та про Т. Шевченка.

А ще, учні Бучацької дитячої художньої школи передали на виставку малюнки, над якими працювали спеціально до Дня народження поета.

 

Дякуємо усім за цікаво проведений час та за ще одну можливість “доторкнутися душею” до Тарасових поезій, на яких виросло не одне покоління. Адже (як зазначала ведуча конкурсу “Юнь вшановує Кобзаря”), його вірші співзвучні кожному етапу розвитку нашої нації, а його слово – потужне джерело національної свідомості.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.