Як у Бучачі відзначали День прапора…

Вся країна святкує сьогодні День прапора. Чи не в кожному містечку нашої країни відбулося офіційне підняття стяга України, що супроводжувалося Гімном “Ще не вмерла…” Бучач не став винятком і сьогодні у місті також урочисто піднімали синьо-жовтий символ нашої держави.

 

 

 

Перед райдержадміністрацією людей зібралося не надто багато, адже цей серпневий день видався не по-літньому холодним та вітряним, майже осіннім. Незважаючи на це, декотрі містяни прийшли у чудових вишиванках. Відбувся невеличкий концерт і кожен вирушив у своїх справах: хтось повернувся на роботу, а комусь зателефонували і нагадали, що він поспішав…

 

 

Але саме місто продовжило святкувати. Завдяки тим прапорам, які бучачани поставили на балконах чи у вікнах домівок, в автівках, поєднали відповідні кольори одягу, піднесений настрій та гордість за те, що живемо на цій землі, переповнюває серце кожного.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.