Як два Павла бучацьку публіку розважали: про концерт Павла Волощука та Павла Доскоча

23 квітня в районному будинку культури зібралися поціновувачі скрипкового та співочого мистецтв. До шанованої бучацької публіки приїхали аж два Павла. У когось може навіть виникнути запитання: “А чи не брати вони?” Ні, не брати, але дуже дружнього та злагоджено провели концерт на спільній сцені. Аудиторія, до речі, обох прийняла щедрими алодисментами та схвальними вигуками.

 

Першим до глядачів вийшов Павло Волощук. Скрипаль, який на початку березня вперше побував у Бучачі, у неділю так енергійно і вправно вигравав мелодії, що аж  хотілося танцювати та підспівувати. Вправність усіх рухів, розуміння того, про що саме він “розповідає” за допомогою скрипки: і сум, і радість, і шаленство невпинності днів… Все це було, все це звучало…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Потім до публіки вийшов інший Павло – Павло Доскоч. Для глядачів лунали вже давно відомі пісні: і “Акація”, і “Дністрянка”, і “Падала зірка”, і “Пісня кохана для тебе”, і “По долині річка”. Хоч слухачів прийшло не багато, але інколи навіть здавалося, що всі співають одним голосом.

 

 

 

 

 

 

Після кількох композицій Павло Доскоч пішов за куліси трохи відпочити, а на сцені знову з’явився Павло Волощук. Разом із скрипкою він веселив людей та дарував мелодії жінкам.

 

 

 

До речі, саме на цьому концерті у Павла Доскоча сформувався новий шоу-балет. Ще на початку його виступу, дівчата, які сиділи у перших рядах, почали підтанцьовувати. Зворушений такою увагою, співак не просто звернув на них увагу, а й запросив на сцену, в якості шоу-балету. Напевно, це дійство було найццікавішим, адже дівчатка придумували композиції на ходу, сідали на шпагати, робили “Сонечко” та дуже весело проводили час. Для усіх батьків це було чудовим бонусом, адже одночасно спостерігали і за Павлом Доскочем і за дітьми.

 

 

 

Традиційно, після концерту всі охочі мали можливість зробити спільне фото із виконавцями.

 

 

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.