Як бучачани відреагували на антитютюнову акцію у День боротьби з курінням?

31 травня у світі відзначають День боротьби з тютюнопалінням. Всесвітня організація охорони здоров’я затвердила його ще у далекому 1987 році.

 

 

Ініціативна молодь Бучача також долучалися до активної боротьби. В останній день весни вони провели масштабну антитютюнову акцію “Віддай цигарку за цукерку”. 

 

 

Скажу відверто, що не всі містяни, з якими зустрілися учасники акції, сприйняли це як крок до вдосконалення. Траплялися навіть випадки дуже агресивного та не надто толерантного ставлення до дітей. Інколи навіть не допомагав авторитет Закону України, у якому, зокрема, йдеться про те, що у громадських місцях куріння заборонено.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Але не все так погано, зважаючи на те, що ближче до закінчення акції, знайшлися справді свідомі люди, які відверто раділи з такої ініціативи. Дехто за цукерки навіть гроші давав, відмовившись, при цьому, від цигарки.

 

 

Саме завдяки таким акціям одразу помітно рівень свідомості населення, його гнучкості, прагнення до змін та втілення їх у реальність. Тому дякуємо всім учасникам цієї ініціативи. Сподіваємось, що наступного року така практика матиме більший успіх в тютюнозалежної частини населення міста.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.