Як Бучач об’єднався, щоб писати писанки…

“Це просто грандіозна подія,” – казали одні, “Це нереально круто”, – казали інші, “Такого у Бучачі ще не було, ми раді, що втрапили сюди”, – говорили майже всі про “Благодійний майстер-клас писанки”.

 

Майстер-клас писанки є частиною проекту “Відсвяткуймо Великдень разом”. Цьогоріч акція проходила вперше 1 квітня у Вербну неділю. Люди із піднесеним настроєм, “котиками” та очікуванням чогось незвичайного зібралися в актовому залі монастиря отців Василіян.

 

 

Наче за вказівкою, кожен хотів сфотографуватися біля величезного банера, де було зображено монастир (ще, до речі, без одного хреста), писанки, пасочка та вербові гілочки.

 

 

Коли всі вже зайняли свої місця, о. Теодор розпочав із молитви. Потім побажав усім успіхів і робота розпочалася. Майстриня пані Наталя розповіла про види писанок та показала символи, які зазвичай зображають на яйцях.

 

 

Спершу дорослі досить скептично поставилися до того, що потрібно буде писати писанки, але через якийсь час їх так захопила ця робота, що дві години пролетіли непомітно. Навіть незважаючи на те, що у залі зібралося більш як 60 людей, тут не було гомону та гамору, навпаки, дуже тиха та творча атмосфера. Ближче до кінця, важко було “відірвати” їх від роботи, адже на гостей чекала гостина.

 

 

Різні наїдки та напої заскочили містян зненацька. Вони ж бо навіть не чекали, що обговорення вражень відбуватиметься у такій спокійній та затишній атмосфері.

 

 

Упродовж всього майстер-класу та фуршету, охочі мали можливість пожертвувати гроші на реконструкцію монастиря, а саме другого хреста та перекриття купола, а також проведення обіду для самотніх людей на Великдень.

 

 

 

P. S. Спасибі всім: і за таку чудову ідею, і за майстерне втілення її у реальність, і гостям, за те, що прийшли. Нехай береже вас Бог.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.