Вже зовсім скоро за паркування автомобіля у центрі Бучача, потрібно буде платити

Добігає до завершення час подання заявок на конкурс для визначення суб’єкта господарювання по утриманню та розвитку об’єктів благоустрою міста Бучач або, якщо простіше, міська рада шукає конкретну особу, яка візьметься за створення та приведення до ладу платних паркувальних майданчиків. Така пропозиція лунала на сесії Бучацької міської ради, яка відбулася 9 лютого цього року.

 

Вже після сесії, на офіційному сайті Бучацької міської ради, оприлюднили інформацію про проведення конкурсу для визначення суб’єкта господарювання, який би утримував та розвивав об’єкти благоустрою міста. Іншими словами, усі клопоти із організації, доведення до ладу, підтримання чистоти, передають у руки того, хто добровільно погодиться все це зробити. Оскільки мета будь-якого конкурсу – відібрати найкращий варіант із багатьох можливих, потрібно, щоб було хоча двоє опонентів, які б могли змагатися і з яких можна було б потім вибрати.

 

       Як зазначено в оголошенні, конкурсанти боротимуться за такі майданчики для паркування: на площі Ринок, на майдані Волі, 1, на вулиці Аґнона та вздовж вулиці Підгаєцької. У переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, визначено кількість місць для кожного із вищезазначених майданчиків. На площі Ринок заплановано 45, на вулиці Аґнона – 27, вздовж вулиці Підгаєцької – 20 та на Майдані Волі – 27. Крім того, 10 % місць кожної парковки повинні виокремити для людей із обмеженими можливостями і, звичайно, не варто забувати про містян, які проживають у радіусі паркувальних майданчиків, яким також потрібно виділити окремі місця. Це було би смішно, якби ще й і їм довелося платити за паркування.

      Про тариф, який потрібно буде сплачувати за день чи годину стоянки автомобіля, поки що відомо мало. Є інформація лише про ставку збору за кожен день, яку той, хто займатиметься такою діяльністю, повинен віддавати до міського бюджету. А це “розмір до 0,01 відсотка мінімальної заробітної плати”, і отже – 32 копійки за кожен метр квадратний. Але і це ще не все, бо “при визначенні ставки збору міська рада враховує місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність”, йдеться у проекті рішення. До того ж, читаючи про особливості встановлення збору, натрапляємо на те, що “ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються міською радою”.

 

 

 

Як було зазначено на сесії, безкоштовно припаркувати автомобіль можна буде на вулиці Шевченка (за відділенням поліції), на вулиці Торговій та біля автостанції. Незрозумілим залишається також те, що робити у випадку, якщо всі платні паркувальні місця вже зайняті. І що робити у випадку, якщо, залишивши автомобіль на платному паркувальному майданчику, авто буде пошкоджено чи пограбовано. Іншими словами, чи гарантуватимуть гроші, витрачені на паркування, безпеку Вашого автомобіля?

 

P. S. Смішно буде, коли термін конкурсу вже пройде і ніхто не подасть жодної заявки, а цю роботу “доручать” одній людині, яка ще з самого початку, так би мовити, “запекала” таку прибуткову справу.

 

Нагадаємо, що “конкурсні пропозиції подаються у письмовому вигляді відповідно до вимог конкурсної документації не пізніше ніж за 30 днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах масової інформації до виконавчого  комітету Бучацької міської ради, каб. секретаря  міської  ради, мд.Волі, 1, 48400. Дата: 15.03.2017 р.Час: до 12-00 год.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.