А Ви знали, що “поремонтована” частина вулиці Галицької у Бучачі коштувала понад 5 мільйонів гривень?

Так, так, це не жарт. Саме в таку суму обійшлося ось те, що називають дорогою на Цукровому заводі. Мер на травневій сесії обіцяв, що після 10 червня нарешті підрядники візьмуться за ремонт. Пройшов червень, і липень закінчився, і серпень минає… Наші журналісти спеціально виїжджали на місце просто неймовірної дороги, зафіксували тодішній стан дороги. Це було 11 липня.

 

Що ми побачили?

Одна половина дороги на ділянці біля “Роні” так і залишилась незавершеною. Водії, щоб не псувати автомобіль, на власний страх і ризик змушені виїжджати на зустрічну смугу. Їдемо далі, від церкви і майже до “Левексу” встелили новий шар і підсипали щебенем, але не зробили переходів на бічні вулиці (залишилися величезні ями).

 

 

Що нам розповіли?

450 метрів капітального ремонту обійшлися у понад 2 мільйони гривень з міського бюджету. Мова йде про ділянку від церкви майже до “Левексу”. До речі, по цьому покритті має бути ще один п’ятисантиметровий шар асфальту, зазначив Гриньків П. М.  Коло “Роні” одну смугу проїжджої частини застелили одним шаром асфальту, який обійшовся більше ніж у 3 мільйони гривень. За другу половину дороги, як нам повідомили з міської ради, мали братися одразу після свята Петра і Павла. Але на носі вже “Спаса”, а нормальною дорогою навіть не пахне.

 

 

P. S. Навіть не можу собі уявити, чи пан мер не їздить на службовому авто містом, чи просто не звертає уваги на реальну картину на цій частині дороги. Люди, які приїжджають до Бучача лише питають: “Чому у вас така погана дорога?” Навіть не знаю як їм пояснити, що так робота робиться. Часто наводять приклад м. Товсте – там головна вулиця міста просто ідеальна. По такій не те що їхати, по такій йти хочеться, а тут навіть йти немає де…

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.