“Ви розпалили не на вулиці багаття, а в серці кожного жагу до боротьби!”

Чотири роки минуло відколи на Майдані у Києві загинула ціла Сотня молодих людей. Вони вірили в іншу Україну, прагнули її змінити власноруч. Але тодішнє правління країни вирішило по-іншому…

 

 

 

 

Після молитви за всіх Героїв Небесної Сотні, до присутніх звернувся Юрій Оріховський, студент IV курсу Бучацького коледжу ПДАТу: “Слава Ісусу Христу. Всечесні отці, шановна громадо, дорога українська молоде, щиро вдячний за те, що я сьогодні маю можливість від імені студентства нашого коледжу стояти тут перед вами. Ось уже чотири роки минуло з того моменту, як студенти вийшли на Майдан, щоб засвідчити свою громадську позицію щодо євроінтеграції. Усім нам відомо, які події відбувалися надалі у країні. Український народ завжди відрізнявся від інших своєю згуртованістю і волею до свободи. Але, часом, за свободу потрібно заплатити високу ціну. Бо як сказав перший Президент України Михайло Грушевський при перезахороненні 23 Героїв Крут на Аскольдовій Могилі у Києві: “Немає нічого ціннішого, ніж віддати своє життя за вільну, незалежну, соборну українську державу”. Ми завжди пам’ятатимемо ті події і у наших серцях завжди житимуть ті, хто поклав на вівтар свободи найцінніше – своє життя. Герої не вмирають! Слава Україні!”

 

 

Щоб пригадати хронологію подій Майдану, послухайте вірш:

 

 

 

 

 

У мить зачитування імен усіх Героїв, перед очима пролітали страшні кадри з новин 2014 року. І досі серце стискається від того, що ні в чому не винні людли стали тоді жертвами розстрілів. Давайте сьогодні у День пам’яті присвячений героям Небесної Сотні, які загинули під час розстрілів Євромайдану у 2014 році, вшануємо їх хвилиною мовчання та поклоном до землі.

 

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.