У Бучачі в чоловіка вкрав телефон його ж знайомий

     У тому, що хлопець став жертвою крадія, він дізнався від поліцейських. Зникнення свого мобільного телефона потерпілий спершу пояснював необережністю та неуважністю.

 

Як з’ясувалося пізніше, молодий чоловік разом із знайомим з Малих Заліщиків, сидів в одному з місцевий кафе. Йдучи до вбиральні, хлопець залишив свій мобільний на столику. Його товариш часу не гаяв і, привласнивши телефон, вийшив із закладу.

 

Потерпілий, вважажючи, що проґавив мобільний, до поліції не звертався. Як повідомляє відділ комунікації поліції в Тернопільській області, поліцейські й повідомили потерпілому, що це була крадіжка і злодій, вже навіть встиг перепродати його мобільний телефон у Києві. До речі, виявилося, що крадій вже притягувався до кримінальної відповідальності. Розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.