Візит Кардинала з Риму на Бучаччину

 

14-16 липня прочани зібралися на загальнонаціональну прощу до Марійського духовного центру “Зарваниця”. Спільну молитву за мир та цілісність України об’єднали також дві важливі річниці: 150-річчя коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. З нагоди таких святкувань (дорогою до Зарваниці), на Бучаччину завітали почесні та важливі гості: з благословення Папи Римського Франциска – Кардинал Леонардо Сандрі, римо-католицький архієпископ, ватиканський дипломат Клаудіо Гуджеротт, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), архієпископи і митрополити Тернопільсько-Зборівський – Василь Семенюк та Івано-Франківський – Володимир Війтишин.

 

 

 

Гостей чекали за містом, на роздоріжжі доріг у напрямку м. Бучач та с. Переволока. Зібралися тут віряни, священики з багатьох святинь міста та району, а також влада місцевого та обласного рівнів.

 

 

 

За задумом, тут мав відбутися невеличкий концерт, спеціально для Кардинала, але через брак часу обійшлося лише традиційними короваями та особливим привітанням (маленький хлопчик вітав Кардинала Леонардо Сандрі на Бучацькій землі італійською мовою). Довкола чувся гамір людей, спалахи фотокамер та веселі вигуки. Кількома хвилинами пізніше, всі гості вирушили до Зарваниці, де на них зачекалися 70 тисяч прочан.

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.