Вітання від Порошенка (на думку простого хлопа)

Вітаю Вас – найбідніший народ Європи! Не так вже й погано. Ви ж маєте  найдорожчого Президента Європи!  Вітаю з Новим роком, Різдв’яними і Великодними свєтами. Запитаєте, чому саме з Великодними, відповім: “Я просто не знаю, де до тего часу буду”.

 

 

Не знаю як ви, але я і моя сім’я, цей рік прожили прекрасно. Це відчули навіть мої ще не народжені внуки та правнуки.

 

 

Бажаю вам працювати краще, бо куди не глянь, всюди заводи і поля мої та моїх колєг.  А ви регулярно на каву в Європу їздите! Працювати на мене хто буде? Завдяки мені наш ВВП зріс за рік на 3 %. Тому авторитетно заявляю, що за 10 років ми наздоженемо Гондурас, а Польщу наздоганяти мають вже ваші внуки та правнуки.

 

 

Я підтримав прожитковий рівень для моєї собаки, якому збудував будку. Але виявилось, що то для населення моєї країни. Будка є, собака забезпечена, а населення не задоволене і масово виїзджає за кордон. Чому? Що ще їм пообіцяти? Я ж  створив життя по-повому!

 

 

Пенсіонерам підняв виплати, але і ті не задоволені. Чому? Що їм не подобається? Я і мої праві руки проіндексували свої зарпалати відповідно до долара.  Пенсіонери долари не заробляли, то й індексація їм протипоказана. Правильно і справедливо – що заробляв, те й отримуй! Вітаю за таке моє  покращення!

 

 

За мого царювання реформа освіти сприяла молоді пізнавати навчальні заклади Польші, Словаччини…  Українські діти будуть вчитись вже 12 років в загальноосвітній школі.  Доданий рік – це рік вихідних і святкових днів у навчальному процесі. Будуть мати час для вибору країни, яка сподобається їм для життя. Це ж розвиток, перспектива, прогрес! Вітаю з новою освітньою пограмою. А мої діти змушені мучитись за межами країни, бо грошей на їхню українську освіту в мене немає.

 

 

Я і надалі буду вас попереджати про напад Путіна, якщо будете чимось не задоволені! Шатуни були! Список Бабченка також вдало придумав! Воєнний стан згібридив! Я ще маю багато фішок, але ви си ніц не боїте!  Це також моя заслуга в напрямку  реформи правоохоронних органів. Нема чого ся бояти! Кого треба – того покараємо, посадимо, знищимо..! Судова реформа дає мені можливість контролювати ваш спокій. Я знов підніму судовий збір так, щоб ви остаточно забули як скаржитись на владу! Всьо для Вас! Вітаю!

 

Також хочу вам нагадати, щоб у Новому році ви погасили усі комунальні послуги за новими цінами, адже якщо цього не зробите, то Путін розсердиться, а я цього не люблю.  Сподіваюсь, що проковтнувши всі мої реформи, я  постараюсь ще вагоміше покращити Ваше життє. Покращити без додаткового вдосконалення медичної реформи  так, щоб мої очі вас більше не виділи!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.