Від пограбування ювелірного магазину у Бучачі не вберегли ні ролети, ні сигналізація

      Ранок останнього вересневого дня розпочався із кримінального переполоху. Прийшовши зранку на ринок для проведення ще одного суботнього торгу, люди помітили, у прямому сенсі, розгромлений магазин золота “Алмаз”.

 

 

Поліція прибула вже на залишене місце злочину. Крадії виявилися передбачливими й одразу ж підготували собі шляхи для відступу: виламали шлагбаум та ворота ринку. А потрапили сюди зі сторони в’їзду з вулиці Галицької (біля магазину “Фуджі”), завбачливо уникаючи камер відеоспостереження.

 

 

 

За словами власника, злодії під’їхали до зачиненого магазину, пошкодили ролети, зачепили чимось грати до авта, вирвали їх та зламали двері. Увірвавшись до приміщення, вони перевернули прилавок та дісталися до одного з сейфів.

 

“На срібло, яке впало на підлогу, навіть не дивилися”, – зазначив потерпілий

 

Напевно, хтось їх таки налякав – іншого сейфа винести не встигли. Розмір завданих збитків встановлюється, розпочато пошук злочинців.

 

Орієнтовний час скоєння крадіжки: 5-6 ранку. Якщо Ви стали свідком цього пограбування, або володієте інормацією, яка може допомогти слідству, звертайтеся до поліції. 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.