Великдень об’єднує людей

Свято Христового Воскресіння – це час сім’ї, родини, хороших друзів. Але, на жаль, не всі мають змогу провести цей день з рідними людьми.

 

Другий рік поспіль на Великдень  у монастирі отців Василіян збиралися самотні люди. За обіднім столом їх об’єднало бажання побути у приємному товаристві, згадати молоді роки та відчути справжню Божу благодать.

 

 

Такий Великодній проект є втіленням задуму підприємця Василя Юрківа. Але він би не знайшов свого фізичного втілення без о. Теодора, всієї великої команди волонтерів, які працювали над кожним етапом та, звичайно ж, жертводавців, які хто грошима, а хто стрічками-обгортками-кошичками підтримували цю ідею.

 

 

Спершу всі зібралися у храмі, щоб спільно помолитися. Потім всі перейшли до актового залу колегіуму, де на всіх чекав святковий стіл. Канапочками, салатами, порізаними яйцями з хроном, пасочками, грибною юшкою частувалися всі за столом. Але їжа – це було не найголовніше. Неймовірно добра та затишна атмосфера витала у залі. Щирий сміх молоді та смішні історії вже немолодих людей, допомога від кожного та спільне фото на згадку – ось яким пам’ятатимуть Великдень 2018 року.

 

 

P. S. Дякуємо всім, хто долучився до цьогорічного проекту. Дякуємо також тим водіям, які у переддень Великодня згодилися допомогти волонтерам довезти кошички людям, які не мали змоги прийти на святкування в неділю. Дякуємо всім і нехай вас Бог благословить.

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.