«Вбивство активістів – це жах, що відбувається так публічно і відкрито»

            “Ми тонемо у болоті беззаконня і обману” заявив нещодавно суддя Роман Брегей. Чому на п’ятому році після Революції Гідності знову маємо вбивство громадських активістів – цей жах відбувається так публічно і відкрито. Здається, що в державі повністю паралізована правоохоронна система, правосуддя, не діє Закон і це тривожить.

 

Не залишилися осторонь кампанії психологічного насилля і переслідувань громадських активістів бучацькі пристосуванці у владі. Чи то так співпало, чи може команда поступила, але пани Фреяк, Григоришин 2 листопада на сесії районної ради влаштували справжню інквізицію над активістами. З участю масовки з числа залучених слухняних панянок з районного будинку культури та обдурених перестарілих жіночок з хору терцентру, ці пани влаштували годинне шоу, як сепаратисти, сховавшись за жінок. Режисерами і виконавцями “цирку” вочевидь були начальник культури Ковалко і “заслужений” пенсіонер Дем’янчук, про якого психолог сказала, що саме він вкрай погано впливає на колектив РБК “зсередини”. Як в сталінські часи “37-го” вони з трибуни бурхливо і “вірнопіддано” “засуджували” і поливали брудом так ненависних їм активістів, які діють на свій страх і ризик, а не за плату як вони.

 

До “шабашу” активно долучився “публічний” депутат-пенсіонер Крупа, який, до речі, є головою фракції Свобода у районній раді Він до зубного скреготу ненавидить активістів, які відправили його на пенсію з “керівного крісла” районного “клюбу”. Замість того, щоб заглянути в село, яке обрало його та Ігора Мариняка депутатами райради, «полатати» занедбану дорогу й відновити автобусний маршрут на Нові Петликівці, через що люди змушені були перекривати дорогу, се “непорозуміннє” “взєвсє” за активістів та хоче перевіряти громадські організації. Він на кожній сесії захищає порушників, верещить на поліцейських, а 9 листопада взагалі ніби здурів, бо “стурбовано” написав заяву в поліцію про те, що в місті “збираються невідомі громадські організації”. За круповою жлобською логікою виходить, що громадським організаціям вже не можна навіть збиратися!

 

 

 

Пан Руслан вже понад рік на заслуженій “тєжкою” працею пенсії за віком? але спить і марить таким милим йому “керівним кріслом”. Не зроблений панок наїв животик, “спассє”, як кажуть люди, але не дає спокою начальникам з ради, які гарантували йому “стопроцентово” керівну посаду. “Василю, щось роби!” – дістає пенсіонер свого партійного боса Васю Вонсяка і той “стараєсє”, з шкіри лізе аби всадити в крісло надоїдливого депутата, бо його голос дуже важний в панських розкладах.

 

Пана Руслана певно вже не влаштовує “сотка” від випадку до випадку, він хоче щоб було щодня, як раніше, а на пенсію “від міністра Реви” не розженешся. Тому й “штурмує” чи не щодня владні кабінети, крутить-вертить, як циган сонцем, і будоражить народ аби вийшло таки на його, хоча й літа вже не ті та й розуму не прибавилося.

 

Дивно, але нащо той клопіт голові районної ради Фреяку і його “сірому кардиналу” Григоришину, які “бонуси” отримують вони? Навіщо долучаються до гонінь громадських активістів, кому служать ці пани: закону, громаді, як присягали, чи політичній доцільності і пенсіонеру Крупі?

 

На “Бучацькому інформаційному порталі” подані факти та  інформація, отримана законним шляхом з тієї ж райради, правоохоронних органів та інших владних структур і про це добре відають пани Фреяк і Григоришин. Тож вдаються до “психічної атаки”, цирку і шоу на сесії, засіданнях комісій, порушують закони, ризикують втрапити до криміналу і “зганьбитисє”, як би не викручувалися.

 

Агов, панове радці Фреяк і Григоришин! Зупиніться допоки не пізно, бо закон є закон і майте розум, не переступайте через нього і через людей, бо Бог карає навіть через покоління! Отямтеся, схаменіться – часи змінюються і невідомо, що буде вже через декілька місяців, коли всім справам дадуть хід.

 

 

Ваш Василь Бучацький

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.