УВАГА! Звернення мешканців м. Бучач до голови ОДА п. Барни С. С.

До редакції сайту “Бучацький інформаційний портал”

Звернення до голови ОДА п. Барни С. С. 

         Ми, жителі міста Бучач, звертаємося через ваше видання до керівництва області, щоб вони допомогли нашим районним і міському головам виконати вимоги Закону про пільгові перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах в нашому районі. 17 серпня ц. р. через обласне телебачення голова обласної адміністрації Степан Барна запевнив, що “в кожному автобусі буде два місця для пільговиків – інакше будемо розривати договора з тими перевізниками, які не виконують договорів”. 

 

Наші районні начальники голова райадміністрації Віталій Бебих, голова райради Віталій Фреяк, міський голова Йосиф Мосціпан їздять на роботу і з роботи службовими автомобілями, якими вони і працівники державних установ, які вони очолюють, мали б їздити лише у службових справах по району. Натомість, начальники присвоїли собі право на користування як “персональними” автомобілями разом з шоферами і їздять куди їм заманеться – на забави, відпочинок в ліс, додому, возять жінок в магазин і все таке інше, і ніхто їм cлова не скаже, бо всі бояться.

 

Коли ми звертаємося до них, щоб вони в силу своїх службових обов’язків вирішили питання перевезень автобусами на приміських маршрутах пільговиків – пенсіонерів похилого віку, інвалідів, дітей війни, чорнобильців, вони кажуть, що нема грошей в бюджеті. То як виходить, їм на рейсування туди-сюди на службових авто, бензин, зарплату шоферів, на премії за байдикування на роботі гроші є,  а на соціально незахищених жителів району і міста, яким держава Законом дала пільгу на проїзд в автобусі – немає ні копійчини, бо “своя сорочка ближче до тіла”?!

 

Отак вони, виходить, дбають про людей і особливо про пенсіонерів на яких перевізники вже дивляться як на ворогів і збиткуються окремі над ними, як їм тільки хочеться – може вигнати з автобуса, образити, обізвати, як захоче, а то і в спину виштовхнути.

 

Щоб були гроші в бюджеті, пани начальники мали б краще дбати про економіку, надходження в бюджет району, а то вони лише дбають про захмарні зарплати і незаслужені премії собі і приближеним, а про нас не думають! У Тернополі, Чорткові, Кременці, Бережанах, Зборові кошти на перевезення пільговиків в бюджеті заклали і люди бачать ставлення влади до них, а в нас лише на премії начальникам!

 

Нас цікавить, чи ті слова обласного керівництва щодо перевезень пільговиків будуть виконані, бо в Бучачі начальники і не думають щось робити?! Тому адресуємо наше звернення звернення через засоби масової інформації панові Барні С. С. і просимо його поцікавитися чому три бучацькі і районні голови так себе поводять, нехай попросить прокурора області і начальників поліції, держбезпеки на транспорті допомогти їм організувати перевезення, а то у нас “всьо схвачено”, кругова порука і корупції та зловживань в перевезеннях пасажирів в районі ой як багато! А влада у нас чомусь не на боці пасажира, як то має бути,  а на стороні приватних перевізників, чи не тому, що як кажуть, що “гроші не пахнуть”?

 

Блага Марія Йосипівна, 

пенсіонер, дитина війни,

активіст громадської організації “Захист прав споживачів”,

м. Бучач, вулиця Миру, 6/12

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.