У південній частині Бучача з’явилися дві нові вулиці

Це, напевно, трапляється у всіх містах, коли не лише гості міста, а й старожили не знають де шукати ту чи іншу вулицю. Бучач не є винятком. До того, нещодавно у нашому місті з’явилися кілька нових вулиць.

 

На прохання Д. Павличка та І. Майковича про перейменування однієї з вулиць міста. Щоправда, у міській раді довго шукали що ж би перейменувати і вирішили назвати нову. Так на масиві з’явилася вулиця Родини Нестайків. Вона розташована між Володимирською церквою та стадіоном “Колос” і є найбільшою серед інших у тому кварталі.

 

Інша ж вулиця – Героїв Небесної Сотні, як така, з’явилася цілком закономірно. У процесі виділення планів учасникам АТО, як від окремих бійців, так і від спілки загалом, надійшла пропозиція, вулицю, де воїни отримують плани під забудову та пізніше мешкатимуть із сім’ями, присвоїти ім’я Героїв Небесної Сотні.

 

Скрін детального плану забудови із сайту міської ради

 

 

Обидві вулиці розташовані на Південному масиві. За проектом, тут передбачено формування трьох житлових вулиць (дві вже є), які би з боків з’єднувалися вулицями Володимира Великого, М. Коцюбинського та Степана Бандери. До речі, у майбутньому неподалік нових осель збудують заклад торгівельно-побутового призначення та громадського харчування.

 

 

Отож, якщо прямувати дорогою з Бучача до Жизномира (вулицею Степана Бандери), то ліворуч після церкви і перед стадіоном можна знайти вулицю Родини Нестайків, а поряд із нею тепер буде вулиця Героїв Небеної Сотні.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.