У Бучачі відзначили 110 річницю з Дня народження Романа Шухевича

Він був видатним політичним та державним діячем, членом Галицького крайового проводу Огранізації Українських Націоналістів, Генералом-хорунжим, Головнокомандувачем Української Повстанської Армії та Головою Секретаріату української головної визвольної ради, людиною з чуйним серцем та стійкими поглядами на розбудову україснької держави, сином, чоловіком та батьком…

 

 

30 червня біля меморіальної дошки Роману Шухевичу на вулиці, яку назвали в його честь, провели урочистості та відправили панахиду за душі борців, які відстоювали волю нашої держави та Героя України Тараса Чупринки (Романа Шухевича). У короткій проповіді о. Роман коротко розповів про життя та боротьбу політичного діяча. “… Він послідовно творить гордість української нації, дисціпліновану всенародну збройну силу ім’я якій Українська Повстанська Армія. Молове українське військо воювало проти німецьких окупанців, більшовицьких катів-ковпаків, польських зайд…” До присутніх також зверталися Вавиль Вонсяк, Степан Фарбота та Руслан Крупа.    

 

 

Одразу після офіційної частини святкувань, у читальному залі центральної районної бібіліотеки, всі охочі мали можливість переглянути художньо-документальний фільм про Романа Шухевича. Саме із нього глядачі дізналися не лише про його військову діяльність та вправне володіння стрілецькою зброєю, а й побачили Героя України, як людину, яка не дозволяла собі грубощів у спілкуванні з іншими людьми, чоловіка, який дбав про родину, захоплювався музикою та спортом.

 

 

 

До 110-тої річниці у приміщенні дитячої бібліотеки (відділ обслуговування користувачів 5-9 класів) було офомлено тематичну полицю “Його образ гартує наш дух“, а у читальному залі працівники облаштували тематичну підбірку від назвою “Життя, покладене на вівтар незалежності”.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.