У Бучачі вражають результатами перевірки призначення субсидій

     Спеціалісти Управління Західного офісу держаудитслужби в Тернопільській області провели перевірку в Управлінні праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації. За попередніми даними, у призначених субсидіях виявлено порушення на суму понад 1 мільйон гривень, пише новинний портал “За Збручем”.   

 

 

     Упродовж ревізії було встановлено, що найчастіше порушення відбувалися під час незаконного нарахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг особам, які подали неправдиву іноформацію щодо свого фінансового стану. Мова йде про придбання нерухомості та транспортних засобів, а також про зайву виплату срціальної допомоги та різних відшкодувань. Суми порушень, які виявили фахівці управління Західного офісу Держаудитслужби, складають 546 тисяч та 549 тисяч гривень, відповідно. Упродовж ревізії також було відшкодовано понад 503 тисячі гривень втрат та попереджено незаконні виплати на майже 59 тисяч гривень. усі матеріали перевірок ревізори передали до правоохоронних органів.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.