У Бучачі тривають “Веселі канікули з Богом”

24 липня у нашому місті розпочав свою роботу духовний табір “Веселі канікули з Богом”. Основною локація розмістилася в монастирі отців Василіян. Сюди дітки приходитимуть з 24 по 30 липня, тут відпочиватимуть, харчуватимуться, вчитимуться любити Бога ще більше та дізнаються про Нього багато нового.  

 

 

Цьогоріч духовний табір зібрав більше 170 учасників віком від 8 до 12 років. Усіх дітей поділено на команди: “синіх”, “зелених”, “жовтих” та “червоних”. За кожною окремою групою закріплені хлопці та дівчата, аніматори, які спостерігають за кожною дитиною.

 

 

 

Окрім того, кожна дитина має індивідуальний бейджик-книжечку з ім’ям та загальною інформацією. Тут також є і правила поводження у духовному таборі, перелік необхідних на щодень речей, які потрібно брати з собою, слова пісень та інше.

 

 

Аніматори проводять зі своїми вихованцями увесь день. Вони читають святе Письмо, переказують його, відповідають на запитання і все це у формі гри. Тут Вам і запальні танці, і мандрівки містом, і цікаві завдання. Кожен наступний день – нові завдання.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.