У Бучачі триває ювілейна персональна художня виставка робіт Тараса Ващука

До свого 70-річного ювілею український художник Тарас Васильович Ващук, який народився в с. Нагірянка Чортківського району, організував художню виставку. Офіційне відкриття 10-річного звіту митця відбулося 11 червня у стінах Бучацького районного краєзнавчого музею. Тут автор зібрав близько 120 полотен.  

 

 

На полотнах можна побачити пейзажі Бучача і не тільки, портрети багатьох бучачан, і навіть славнозвісний міст Golden Gate, що у Сан-Франциско. Адже митець якийсь час проживав у Сполучених Штатах Америки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, навчався майбутній художник у Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва на відділі художньої кераміки, пізніше навіть відвідував студію живопису і скульптури в м. Єреван, що у Вірменії. Близько 30 років викладав у Бучацькій дитячій художній школі.

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шедеври митця роз’їхалися не лише по всій Україні, а й по цілому світі і зараз знаходяться у приватних збірках і колекціях Канади, США, Польщі, Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії, Англії, Сербії, Австралії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією із Вікіпедії, портрет Андрія Шептицього, за авторства Тараса Ващука, придбали для консульства України в Каліфорнії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі охочі матимуть ще цілий червень і частину липня, щоб побачити шедеври митця.

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.