У Бучачі триває суд над вбивцею 19-річного хлопця

           Триває розгляд справи Франіва, який вночі 9 жовтня збив на смерть юнака із с. Порохова. Вислухавши всі попередні засідання, щодо продовження терміну тримання під вартою, та розгляду апеляційної скарги підсудного, який від неї ж і відмовився, наштовхують на думку: а чи не вийде він на волю…

 

Світлина одного з передніх засідань

 

Звичайно ж, без адвокатів, які захищали підсудного, не обійшлося. Але цього разу до зали судових засідань у Бучачі прийшов батько хлопця, який загинув у ту ніч. Не дуже важко собі уявити, що він відчував, коли суддя зачитував висновик експерта.

 

Відповідно до Кримінального кодексу, горе-водієві загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі. Але його односельчани, які приходили на попереднє засідання вважають, що чоловіка потрібно відпустити, бо він єдина дитина в сім’ї. Чому ж тільки вони так не хвилюються за родичів вбитого Романа? Він ж також був єдиною дитиною в сім’ї. Як жити далі згорьованим батькам?

 

Щоб уявити собі атмосферу засідання, можете переглянути невеличке відео на каналі “Побачено в Бучачі”.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.