У Бучачі свою роботу завершила “Майстерня міста”

Із 17 по 20 червня у Бучачі працювала “Майстерня міста”. Такий проект для містечка є новинкою, адже відбувається вперше, завдяки роботі проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”. До реалізації долучилися ГО “Бучач-АРТ”, Бучацька міська рада та німецька урядова компанія. Як зазначено в інформаційній брошурці, “Майстерня міста” має на меті покращити співпрацю та підвищити ефективність взаємодії громадських організацій та ініціатив, митців, ремісників, активістів та міської влади.

 

 

 

 

На кілька днів місто принуло в низку цікавих заходів: проект “Двері Бучача”, молодіжний пісенник Бучача, вуличний кінотеатр, парад колясок та велоекскурсія по місту,  зустріч із Аліною Букіною, де говорили про рекламу в місті, майстер-класи, настільна гра “Бучач: мандруй і пізнавай”, перегляд архівних фото Бучача та ін. Звичайно, що під час проведення такого корисного для міста проекту, не може обійтися і без присутності влади. Для обговорення реальних проблем міста було заплановано зустрічі з Й. Мосціпаном та В. Фреяком. Перший, до речі, так і не з’явився, навіть попри те, що зібралися активні та небайдужі до змін громадяни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дітлахів особливо зацівали майстер-класи із дудлінгу та орігамі, а також настільна гра про Бучач. Остання, зокрема, є надзвичайно пізнавальною. В основу її маршруту покладено всі історичні перлини міста. Під час віртуальної мандрівки вулицями міста, учасники гри дізнаються багато нового, відповідають на запитання та висловлюють своє бачення міста.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.