У Бучачі свою роботу розпочала “Фабрика святого Миколая”

      “Дітям потрібна допомога”, “вкласти частинку себе у цей проект”, “дуже подобається, коли діти посміхаються”, “щоб зробити цей світ кращим” – із таких гучних та дуже зворушливих заяв розпочалося моє знайомство з учасниками акції “Миколай про тебе не забуде”.

 

 

Цьогоріч для участі у масштабному благодійному дійстві зареєструвалося більше 50 дітей. До слова, це вже вшосте у Бучачі відбуватиметься подібна акція. “Ця Фабрика створена для того, щоб служити іншим”, – зазначила під час знайомства Галя Окіпна – організатор. Метою акції є навчитися любити інших людей, зробити добрий вчинок безкорисливо, допомогти дітям, які цього потребують (подарунками, цукерками), пригадати людям, що у щоденному житті є місце для любові і щастя. “Долучаючись до цієї акції, ви пізнаєте дещо більше в добрі”, – зазначив один з координаторів. Відкриття акції поблагословив о. Володимир Гнилиця.

 

 

За словами  Мирослава Ліщинського, одного з організаторів, сукупно за всі попередні роки св. Миколаю допомогло вже близько тисячі людей. “Пять років тому до нас звернувся св. Миколай. Оскільки він вже старший дідусь і з роками не стає молодшим, а кількість діток лише збільшується, тому він попросив йому допомогти. І так сталося, що ми довго шукали підходяще місце, але завдяки Його допомозі нам трапилося це приміщення і ми змогли зробити його таким, яким воно є зараз”.

 

 

Ці перші офіційні збори стали стартом підготовки до 18 та 19 грудня. За кілька тижнів до цього, всі помічники та координатори  матимуть виконати певний масив завдань. Але це не лише підготовка, це ще й обмін досвідом, який вже досвідчені організатори зможуть передати дітлахам. Такі різні за віком, захопленнями, кольором очей та посмішками, але схожі у бажанні допомогти іншим. Пишаюся, що такі доброзичливі, щирі, співчутливі та відповідальні молоді люди розвиватимуть наше місто та країну.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.