У Бучачі стартував велосезон

Це нарешті сталося – у Бучачі офіційно розпочато велосезон.

 

 

 

 

 

 

Вже вдруге ВелоБучач береться за організацію велопрогулянки. Мова йде не про другий рік поспіль чи навіть не про ще одну мандрівку – це вперше цього сезону більше ніж двоє велосипедистів зібралися разом, щоб здійснити подорож.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навіть організатор М. Дячек зазначив, що чекав на значно більшу кількість людей і його неабияк здивувало, коли вже вдруге так мало велосипедистів відгукнулося. “Напевно, кожен просто подумав, що хтось таки та й поїде, а виявилося якраз зовсім навпаки. Моєю метою було об’єднати якнайбільше людей заради спільної прогулянки. Та й часу потрібно небагато. Я сподівався, що Бучач не буде пасти задніх порівняно з Чортковом і Тернополем, де старт велосезонів пройшов масовіше.”

 

 

 

 

 

 

Отож, маршрут сьогоднішньої мандрівки розпочинався з Бучача через Сороки, у Русилові біля водоспадів зупинилися на пікнік, потім виїхали аж у Новосілці і через Язлівець, Малі Заліщики і Трибухівці опинилися вдома. Загальний кілометраж прогулянки склав майже 35 км.

 

 

Фото організатора

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як уже ввечері підсумував організатор: “Було весело, важко, драйвово і смачно. )))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.