У Бучачі сьогодні трапилось 2 аварії

Вечір суботи у Бучачі видався напруженим. Причиною цього стали погодні умови: спершу дощ зі снігом, а пізніше й сніг покрили землю. І, як результат цього, аварії, а їх було аж дві. І це тільки те, що відомо нашим журналістам.

 

 

Перша трапилась на останньому повороті підйому (від автовокзалу) на вулиці Торгова. Зіткнулися автомобілі “Volkswagen Passat” та “Renault Scenic“. Водій першого транспортного засобу не впорався з керуванням і заїхав у бік зустрічної машини. кермувальник не постраждали, відбулися переляком. На місці пригоди працює поліція.

 

 

 

Друга дорожньо-транспортна пригода трапилась по дорозі від спиртзаводу на масив. Водій автомобіля “Volkswagen Transporter”, прямуючи вгору, не впорався з виконанням маневру і зніс з дороги ВАЗ 2101. Кермувальники живі-здорові. Всі питання вирішують на місці.

А через те, що дороги не прибрані від снігу і не посипані, на роздоріжжі мало не відбувся автомобіля колапс. Рух зупинила фура, яка повертала у сторону Трибухівців і забуксувала. Відповідні служби були викликані одразу. Станом на цю хвилину вже все впорядку.

 

 

За інформацією поліції, ще за дня аварія трапилася у с. Порохова. Водій іномарки влетів у “Ниву”. Ніхто не постраждав.

 

P. S. Будьте уважні та обережні, адже ДТП може статися і нез Вашої вини. Під час складних погодніх умов, ми не можемо бути впевненими у справності автомобіля та вправності кермувальника, що їде навпроти.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.