У Бучачі провели “надзвичайні” навчання

26 липня у Бучачі на гідроелектростанції “Топольки” антитерористичним центром при УСБУ в Тернопільській області було проведено навчання. На місце так званої надзвичайної ситуації прибули правоохоронні органи, пожежно-рятувальна та аварійна газова служби. Такі специфічні заходи на об’єктах підвищеної небезпеки покликані перевірити реакцію всіх екстренних служб міста та “визначити слабкі місця у захисті уразливих в терористичному плані об’єктів критичної інфраструктури Бучача”, повідомляють у штабі КГ АТЦ при УСБУ в Тернопільській області.

 

Фото зі штабу КГ АТЦ при УСБУ в Тернопільській області

 

Наближається День міста, на святкування якого у центрі Бучача збереться велика кількість людей. У зв’язку з цим, штаб КГ АТЦ при УСБУ в Тернопільській області, повідомляє про алгоритми дій у певних надзвичайних ситуаціях. Мова йде про заходи попереджувального характеру при виявленні підозрілого предмета, надходженні загрози по телефону, вибуху на території об’єкта, захопленні заручників, одержанні сигналу про евакуацію. Містяни, будьте уважними та обережними.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.