У Бучачі відбулася акція “Зробимо Україну чистою разом!”

29 квітня по всій країні  відбувалося грандіозне прибирання. Бучач не залишився осторонь і став активним учасником цієї акції. Незважаючи на мряку та вітер, саме у нашому місті діяли 4 локації, де волонтери та усі небайдужі очищували природу від сміття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед початком грандіозного прибирання учасники зареєструвалися та пройшли невеличкий інструктаж із техніки безпеки. Оскільки на толоку прийшли діти, координатори звертали увагу на те, що їм варто бути обережними із небезпечними предметами. Малося на увазі скло, шприци та інші невідомі об’єкти. Кожен отримав захисні рукавички та кульки для сміття. До речі, про останні, усі види побутових відходів збирали в окремі мішки, як-от, скло – у білі міцніші, а пластик та папір – у чорні чи блакитні.

 

Локація: міський парк.

 

 

 

 

 

 

 

 

Локація: Бучацький замок.

 

 

 

Локація: урочище Башти.

 

 

Локація: ставок.

 

 

 

 

 

Після закінчення прибирання, усі зібралися, щоб трохи відновити сили та підвести підсумки суботнього прибирання.

 

 

 

P.S. Щиру подяку висловлюємо власникові кафе “Левекс” Левчуку В. С., який люб’язно погодився надати приміщення для того, аби учасники акції “Зробимо Україну чистою разом”, змогли відпочити та відновити сили.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.