“Цирульня” у дитячому садку “Пролісок”

З плином часу і розвитку корупції, слово “цирульня” набуває іншого значення. Так, у дитячому садочку “Пролісок”, завідуюча Колега М. Г. збирає додаткові кошти без будь-якого права на “обстиригання” батьківських бюджетів.

 

Завідуюча, по суті, вимагала здавати по 120 гривень на рік, і на цьому все не закінчувалося – іноді додатково потрібно додавати ще 50, 20 гривень. І жодного звіту про те, на що витрачалися ці кошти не було. Це у той час, коли її зарплата у середньому перевищує 13 тис. грн., а садок у 2017 році був профінансованих за бюджетні кошти у сумі 3 млн. 500 тис. грн. До того ж, батьківська плата на харчування становила понад 165 тис. грн.

 

 

У голову закрадається думка, що, вітаючи п. Гавловського, Колега Марія не тільки привела чужих дітей, а й принесла у конверті батьківські гроші. Та й взагалі виходить, що пані Колега покривала усі свої “представницькі” витрати за гроші батьків.

 

А судячи з відповіді Гавловського, у якій чиновник вважає, що “основою проблемою щодо належного функціонування ДНЗ “Пролісок”, є недостатнє фінансування”, можна здогадатися, що він також шкодує, що 60-річчя буває тільки раз у житті.

 

 

Доки у садочку буде працювати “цирульня” залежить, найперше, від батьків.

 

 

 

Петро Чорнота та

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.