Третя річниця пам’яті за Ігорем Костенком та Василем Мойсеєм (відео)

     20 лютого 2017 року виповнилося три роки відколи не стало молодих хлопців Ігоря Костенка та Василя Мойсея, які народилися у с. Зубрець.

Саме у цей день друзі та рідні відвідали пам’ятний знак у їхньому рідному селі біля сільської ради. Потім усі вирушили до могили Героя України Ігоря Костенка, де разом із о. Юрієм помолилися та віддали шану Герою Небесної Сотні.

 

Щоб підтримати матір Ігоря, священик згадує про апостола Петра, який говорив про те, “що для Бога немає мертвих, для Бога – усі живі. Там на небі є та душа, яка потребує нашої молитви і вона відчуває цю молитву, радіє, що Ви на могилі свого сина, підлуєтесь, даєте йому духовну поживу”.

 

P. S. У цей же день відбувся мітинг-реквієм у пам’ять за Героями Небесної Сотні, в місті Бучач. Тут ми бачили всіх голів – наших призначених і вибраних осіб. Бебіх В., Фреяк В., Мосціпан Й. віддали шану хлопцям, які загинули, своєю присутністю на Мадані Волі. Слово мав Віталій Ф., а іншим не було що сказати. Свідомості і бажання відвідати, в цей день, могилу Героя України ігоря Костенка, поспівчувати батькам, та помолитись, в жодного із голів не з’явилось. Також не потішив своєю присутністю на такій пам’ятній події і сам голова сільської ради с.Зубрець.  

 

Дуже “вдячні”  владним особам за увагу, співчуття, та допомогу сімям загинувших Героїв . Герої ніколи не забуті і діяння влади також!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.