“Блокада” завершилась: у Бучачі відкрили залізничний переїзд

Сьогодні вранці у Бучачі відкрили проїзд через залізничну колію у напрямку Цукрового заводу. Рух транспортних засобів відновлено. Більше не доведеться “товкти” автомобілі жахливою частиною вулиці Б. Хмельницького. Тепер жителі Цукрового заводу, та й усі мешканці міста, можуть видихнути з полегшенням, бо ж натерпілися через незручності за два з лишком місяці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хочемо також повідомити, що завдяки громадським активістам сайту “Бучацький інформаційний портал” і працівникам поліції, владу міста вдалося привести до притомності. Мова йде про реакцію відповідальних осіб та ліквідацію найбільших вибоїн на вулицях Бучача.

Через два дні після нашого рейду разом із працівниками поліції, які фіксували порушення, у місті таки почали засипати ями.

 

Вулиця Галицька (біля виїзду із вулиці св. Миколая)

 

Вулиця С. Бандери

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P. S. Кожен свідомий громадянин може долучитися і допомогти зробити життя у місті комфортнішим. Потрібно лише активізуватись! Приєднуйтесь! Реагуйте! Коментуйте!

 

 

Власний кореспондент

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.