Свято вручення дипломів у Бучацькому коледжі

Останній день червня випускники Бучацького коледжу ПДАТУ закарбують у пам’яті на все життя. Адже 30 червня, 160 (тепер вже) колишніх студентів отримали перепустки у доросле самостійне життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Все офіційне дійство минуло у спокійній домашній атмосфері, адже тут зібралися люди, які найбільше хвилювалися за своїх дітей та викладачі, які вже також встигли стати рідними. Директор Бучацького коледжу Ігор Леськів, вручаючи дипломи, наче батько, обіймав кожного. “Чомусь завжди так є, що зустрічати – приємно, радісно, а проводжати дуже складно. Складно для мене, для викладачів, для кураторів, які для вас стали рідними… Ви виросли тут, ви подорослішали тут, ви навчилися всього, чого могли і всього, чого хотіли. Ви тут маєте друзів, які залишаться з вами на все життя, ви тут зустріли своє перше кохання, ви тут зустріли перше доросле життя і це все зажди буде з вами…” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зі святом випускників привітала головний спеціаліст відділу освіти та молоді і спорту Бучацької райдержадміністрації Оксана Пискливець: “…Мені дуже приємно побувати на вашому радісному та тривожному святі. Радісному тому, що саме сьогодні ви стаєте дипломованими спеціалістами, сьогодні ви йдете в своє доросле самостіне житя. А тривожне через те, що ви розлучаєтеся зі своїми друзями, своїми викладачами і прощаєтеся зі студентським життям. Ви доказ того, що наша країна все ж таки має майбутнє. Бажаю вам оптимізму, енергії, вірте в свої власні сили і все у вас вдасться.

 

 

 

Після завершення вручення нагород, усі зібралися надворі, щоб зробити спільні фото на згадку.

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.