“Свято в старому замку” не зміг зупинити навіть дощ

Цьогорічне святкування Дня замку у Підзамочку, яке відбулося 3 вересня, запам’ятається надовго. І не тому, що це було якось не так як завжди, а просто погода ще не встигла визначитись із настроєм, можливо, літо зі сльозами на очах не підпускало осінь до свого законного місця. Направду, день виявився навіть трохи жартівливим. Адже вранці всіх налякав дощ, а потім показалося сонечко, яке вщент розбило сумніви – треба їхати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще задовго до того, як ми наблизилися до замку, гучність музики та веселих вітальних слів не залишила жодного сумніву – тут справді святкують. Усміхнені батьки з дітками снували туди-сюди, від учасників концертної програми неможливо було відвести погляду, вони просто сяяли. Після урочитого відкриття фестивалю та молитви, розпочалось неофіційне святкування. Зі сцени лунали запальні пісні та тішили око хореогарфічні номери: Мар’яни Тарчинської разом з хореографічним колектовом “Барви”, Лілії Бойко, Лесі Мельничук, Зеновія Писарчука та Ілони Пиж, Вікторії Зінської та Андрія Олійника, Руслана Крупи, жіночого вокального ансамблю Підзамочківського СБК, народного аматорського обрядово-фольклорного лемківського ансамблю “Лемковина”, Миколи Моцика, Тетяни та Юлії Сурм’як, Анни Ковальчук та Наталії Сеник, хореографічного колективу “Посмішка”, Оксани Триньки, Тетяни та Софії Лялік, Мар’яни Кухтин, Ігоря та Любові Сердюк, Андрія Стефанюка, народного аматорського жіночого вокального ансамблю “Вікторія”, Христини Гриців, Ірини Ємець, чоловічого вокального ансамблю, Юлії Биц, Віталіни Гуцуляк, хореографічної студії “Нон-стоп”, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Лесі Горлицької та гурту “Настасівські музики”.

 

 

А в той час діти розважалися на атракціонах, любителі пікніків на природі лоскотали запахами шашлику носи перехожих, довкола чувся задоволений гамір та веселий сміх. Усі відпочивали по-своєму: хтось біля сцени, чекаючи на кожен номер, а хтось зупинився у саді замку, де можна було погомоніти про все на світі у колі друзів. І так би продовжувалося й далі, але знову розпочався дощ. Метушливі матусі, накриваючи від спочатку несміливих крапель своє чадо, одразу попрямували до автомобілів, навіть бабусі під парасольками на лавочках почали збиратися додому. Кожен ще чекав, що негода минеться, але небо оповили сиві хмари і раз у раз над замком спалахували блискавки. Залишилися лише ті, кому було або дуже близько додому, або дуже далеко. Але атмосфери свята не змогла зіпсувати навіть вереснева злива.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.