Суд скасував незаконні накази директора Веселовського

За намагання через суди змусити привілейованих «затійників» з райради чесних-порядних панів-начальників Фреяка (БПП), Вонсяка (Свобода) та Григоришина (невизначеної партійності) дотримуватися вимог закону «Про культуру», при проведенні конкурсу на заміщення посади директора РБК провідний методист Валентина Проста стала об’єктом психологічного насильства, переслідувань і цькувань  можновладців.

 

 

Фото з сайту da.te.gov.ua

 

 

До організації ганебного тиску і намагань приборкати неслухняну, долучилися начальник відділу культури Андрій Ковалко (Свобода), Алла Вержбицька (активістка Партії  регіонів) і позапартійний «провладний фан» директор художньої школи Леонід Веселовський, де на 0,25 ставки по сумісництву працювала  жінка. У листопаді 2017 року за сфабрикованим актом її звільнили з роботи начебто за прогул.

 

 

 

 

 

15 березня 2018 року Бучацький районний суд (головуючий суддя Содомора Р.О.) поставив крапку в трьохмісячному судовому процесі, скасувавши незаконні накази і поновивши на посаді пані Валентину. Ухвалою він також зобов’язав відповідача виплатити їй середню зарплату за весь період вимушеного безробіття.

 

 

Таким чином, маємо чергове фіаско вседозволеності для дискредитованих чиновників. Вони зловживають владою і вдаються до незаконних дій, порушують права і свободи людей, маючи їх за безсловесне бидло та підставу вимагати від органу управління – районної ради вжиття заходів впливу до директора Л. Веселовського та від райдержадміністрації – вирішення питання про доцільність подальшого перебування на посаді начальника «бучацької культури» А. Ковалка.

 

До яких пір посадовці безкарно збиткуватимуться над людьми?

 

Доки корупційна система в районі з круговою порукою чиновників буде залишатися без реагування правоохоронних органів?

 

Доки слідчі місцевої поліції закриватимуть очі на порушення законів в сфері службової діяльності та не проводитимуть належним чином розслідування в порушених громадськими активістами кримінальних справах за фактами корупції і зловживань владою?

 

Вимагаємо відповідальності правоохоронців, покарання винних за наругу над законом!

 

Наш кореспондент

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.