Виставка творчих робіт учасників та керівника художньої студії “Соняшник”

Про студію образотворчого мистецтва “Соняшник”, яка заснована у 1987 році при Чортківському районному будинку культури імені Катерини Рубчанської, розповідав керівник Сергій Бондар. Ця цікава та творча зустріч відбувалася 7 листопада в приміщенні Бучацького районного комунального краєзнавчого музею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Допитливі очі школярів шукали щось незвичайне, але таким тут було все: і розпис виробів  дерева, і батик – малюнок на шовку, і декоративний живопис та графіка, і декоративне оздоблення виробів зі скла та ін. Не обійшлося і без робіт з творчого доробку керівника студії Сергія Федоровича.

 

 

Попри значний брак місця, бо дітей одночасно прийшло багато, Сергій Бондар не розгубився і з ще більшою завзятістю розповідав про роботи своїх учнів, якими дуже пишається. Демонастрував найкращі зразки, заохочував до творчості школярів. За словами керівника, виставка діятиме у Бучацькому музеї ще цілий місяць, тому у Вас є нагода особисто її переглянути.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.