На Бучаччині старі дерев’яні електричні опори просто підв’язують дротом

Про так званий “ремонт” до редакції “Бучацького інформаційного порталу” написала  схвильована мешканка села Губин, що на Бучаччині. Жінка з обуренням повідомила, що внаслідок минулотижневої вітряної негоди, коли по всій Україні не було електропостачання, біда не оминула і її населеного пункту.

 

 

4 дні без світла“, – пише пані Марія. Причина – вітер буквально зніс електричні опори. Але, глянувши на фото, які надіслала жінка, це навіть опорами назвати важко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Їх вже давно час замінити, як і старі дроти, що від сильнішого дощу та незначного пориву вітру просто виходять з ладу. Окрім того, декотрі робітники приходили на роботу, наче на свято – замість того, щоб якнайшвидше ліквідувати пошкодження, вони просто собі “лежали і милувалися природою”, читаємо у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, випадки із таким занедбаним станом електричних опор не є поодинокими. Коли прямуватимете у напрямку Зарваниці, зверніть увагу на похилені та доточені стовпи на початку с. Білявинці. І це вже не перший рік.

 

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.