СТАДІОН – як об’єкт колишньої гордості і нинішньої ганьби бучацької влади

 

 

Бучацький міський стадіон…

 

Наприкінці 60-их, на початку 70-их років наш СТАДІОН асоціювався з феєричним тріумфом тодішньої футбольної команди «КОЛОС» – тричі підряд чемпіоном Союзу, України й області. Він означав для бучачан не менше, ніж Колізей для римлян чи Парфенон для греків.

 

 

 

 

Успіхи бучацьких майстрів шкіряного м’яча з славетної команди тренера Петра Савчука зробили наше галицьке містечко відомим на всю країну. Бокач, Тарабарин, Соломчак, Кривенчук, Сепко, Янош, Бурчицький, Шподарунок не тільки викликали повагу суперників, але й були кумирами вболівальників, місцевої дітвори та об’єктом захоплення бучацьких красунь. Ажіотаж в дні проведення в Бучачі фіналів загальнодержавних чемпіонатів серед сільських команд та турнірів був такий, що потрапити на міський стадіон було проблематично. Сюди прямували всі жителі міста – від малих до старих!

 

 

Регулярно в Бучач заїзджали київські динамівці, львівські «Карпати», щоб зіграти товариські матчі з бучацькою командою. Стадіон був не тільки центром спортивного життя міста й району, але й місцем проведення концертів, масових заходів. Тут виступали перед вщерть заповненими бучацьким глядачем трибунами відомі тогочасні українські зірки.

 

 

 

З роками та будівництвом на Південному масиві нового стадіону, старий залишився без уваги влади і зараз доведений до руїни. Власник стадіону – районна рада, її очільники Віталій Фреяк, Василь Вонсяк, відповідальний за комунальне майно Ігор Ненич, взагалі забули сюди дорогу. Хлопці явно не дружать з господаркою, бо такий стан стадіону не вкладається в голову. Розвалені трибуни, зарослі (просто таки гігантською) травою підходи до спортивного майданчика, непроглядні хащі…  Це не що інше як ганьба сьогоднішньої влади, яка  не здатна навести елементарний порядок! Виявляється, наші районні слуги народу нічим не кращі за київських візаві.

 

 

 

 

Очевидно, що іншого виходу як передати стадіон місту немає і чим швидше це зроблять районні депутати – тим краще. Як і з кінотеатром та будинком культури в центрі міста, яким районні владці не можуть дати ради. Вони ніяк не спроможуться віддати їх міській громаді, яка вправі розпоряджатися майном міста для потреб його жителів, бо таке правління доведе до ручки.

 

 

 

Володимир Простий,

заст.голови Ради громадських організацій району

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.