“Співаєм, гуляєм як холера!” (про зацофаних вар’ятів з ради)

 Не вельми переймаючись роботою, бучацькі чинуші з місцевої райради вже з початку нинішньої каденції прутко взялися за облаштування “гніздечка”, яке “звили” прямо за службовим кабінетом шефа – голови ради Віталія Фреяка. Щоб з комфортом “відриватися”, в холодильнику завжди “боєкомплект місцевої фірми”, який так полюбляють пан керуючий “справами” ради Василь Григоришин і К*. До того ж, придбали коштом бюджету навіть цілу фірмову кавову машину “Філіпс”, щоб цідила їм запашне пійло, бо чим вони гірші за київських вельмож.

 

            Балюються щодня, як ті вар’яти, бо чо не тішитися – зарплати такі, що нам і не снилося, робота не бий лежачого, ще й контролю ніякого, бо то є місцеве самоврядування, що хочемо те й робимо, до нас – зась!

 

 

Коли депутат райради Петро Чорнота поцікавився чому Григоришин приходить на роботу не на 8-му годину, як належить, а о пів на десяту, то дуже того образив, бо ж йому все дозволено! Почав брехати, що він на лікарняному, але виявилося, що то неправда і він мав все ж таки бути на роботі!  Пан Василь привілейований, бо робить, що хоче, коли хоче і з ким хоче, має “дах” в особі голови ради, який захищає від будь-яких неприємностей.

 

 

 

            Дійсно, на звернення депутата, пан голова зразу ж дав відповідь, що підлеглий виконує його доручення, не відаючи мабуть, що Василь Михайлович дефілював перед тим зразу з трьома молоденькими панєнками попід місцевим “білим домом” замість роботи.

 

 

 

            Якщо в Києві є всім відомий співаючий ректор, то в Бучачі пани-начальники з ради, “бухнувши”, вирішили переплюнути того “орла” і заспівати всі разом! Для цього посеред робочого дня, певно з подачі колишнього директора РБК Крупи, “замутили” з ансамблем “Бучачани”. Репетують щотижня як співаки без статусу, бо членами ансамблю не стали, хоча понад рік двічі на тиждень “тєгнут нюти” прямо в робочий час, отримуючи за таку “самодіяльність” солідну зарплату в раді не гірш, як їх колеги в Євросоюзі.

 

 

            На закиди, що так негарно і не можна, й вухом не ведуть. А т.в.о. директора РБК І.Козоріз навіть офіційну довідку підписала, що співають “виключно в неробочий час і то разово”! Коли 26 жовтня небайдужі поцікавилися чи дійсно це так, то виявилося що знову брехня. Співали “солісти-хористи” в робочий час всі разом: голова Фреяк, його заступник Вонсяк, керуючий Григоришин, ще й прихопили для компашки самого начальника культури району Ковалка та юриста міської ради депутата Мариняка!

 

 

 

            Коли в залі РБК з’явилися поліцейські і запитали чому співають в робочий час, чому не на робочих місцях, пан Фреяк ніц того не хтів слухати і казав лише “співайте”. Григоришин і Вонсяк наче язики проковтнули, а “співучий” депутат пенсіонер Крупа вхопив мікрофона і намагався, як у Верховній Раді його неадеквати-колєги, послати поліцейських туди, де Макар телят пасе, бо вони йому бачте “мішають” відриватися!

 

 

            Керівник ансамблю “заслужений” В. Дем’янчук, який теє звання добув ще “саратовскімі гармошкамі” з расейськими какошниками, з гармонією наперевіс верещав, щоб його не фотографували. Наче то не він ще так недавно брехав в поліції, що то все неправда, що посадовці з ради співають не в робочий час, а він виявляється то дійство сам і організовує.  Розбіглися в цей раз всі явно не в настрої і без звичного застілля.

 

 

            Як ті зацофані вуйки, ці нероби за наші з вами гроші з бюджету громади гуляють, співають на роботі замість того, щоб служити людям, як присягали. Їм все пофіг: люди, держава, проблеми, бо прийшли, щоб вдовольнити лиш свої захцянки, мати доходи і бачили вони всіх нас десь там далеко-далеко. Тому район стрімко “падає”, корупція стала системною і всеосяжною, а місцеві “слуги народу” веселяться, як вар’яти.

 

 

            Чи не пора гнати той набрід поки не пізно, бо то баласт, а не те, на що сподівалися люди? Ці манкурти роблять наш край безперспективним і непривабливим для інвесторів, а значить приреченим. Чи миритимемося з цим злом, чи будемо відстоювати ідеї Майдану, щоб веселилися і співали не лише дармоїди з влади, але всі краяни, щоб стали заможними, а не переймалися чи не замерзнемо вже цієї зими?

 

 

Пропонуємо до прослуховування частинку аудіозапису у “виключно позаробочий час”:

 

            Василь Бучацький

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.