Спільна молитва за мир

 

 

2 квітня 15 священнослужителів різних конфесій та містяни зібралися біля фігури Христа Спасителя, щоб спільно помолитися за мир і спокій в нашій державі. Також молилися за звільнення полонених і політв’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждаютьвід війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя, за воїнів, які сьогодні захищають рідну землю. З обох боків біля сходів поставили скриньки для пожертви для наших воїнів – кожен міг хоча б чимось допомогти війським.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наприкінці, до присутніх звернувся о. Юрій. “Найбільшим даром, яким обдарував Бог Благодаттю Святого Духа, апостол Павло називає мир. Відколи людство себе пам’ятає, цього миру завжди бракує. Бракує його не тільки в сім’ях, не тільки в родинах, бракує його по всій нашій державі Україна… “ Священик зазначив, що ми всі ніколи не повинні забувати, що Господь Бог чекає на наші простягнуті руки. “Він не відкине наших прохань, не відкине прохань тих людей, які сьогодні звертаються до нього з молитвою про мир. Бо Він сам приніс той мир на цю Землю“. Закликав усіх пам’ятати про мир, зосередитись на молитві та вірити у мир.

 

 

До громади також звернувся воїн, який в окопах східного фронту ще зовсім недавно захищав нас від московського агресора. Голова Бучацької районної організації ветеранів та воїнів АТО Володимир Криськів зазначив: “ми потребуємо, щоб в нас було справді синє небо, злагода, розуміння в наших сім’ях”. Згадував про тих побратимів, які загинули, про батьків, які багато втратили, про волонтерів, які постійно допомагали та забезпечували найнеобхіднішим. Віддав належну шану і честь Героїям Майдану (Костенко, Моисей) та Героїв, які не повернулися з війни (Римар, Степула).  Дякував усім небайдужим краянам, які сьогодні прийшли помолитись за спокій у нашій державі, бізнесменам, добровольцям, волонтерам. “Ми на цій землі народились, ми виросли, ми за цю землю боролись і ця земля називається моя Україна. Слава Україні!,” – підсумував Володимир Криськів.

 

 

 

 

Разом із народною хоровою капелою районного будинку культури заспівали “Боже великий, єдиний”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.